Door drukte bij PostNL en onze leveranciers kan het zijn dat je bestelling vertraging oploopt. Tip! Overweeg eens je bestelling online te reserveren en af te halen in onze boekhandel. Wij hebben ontzettend veel titels direct op voorraad.

Door drukte bij PostNL en onze leveranciers kan het zijn dat je bestelling vertraging oploopt. Tip! Overweeg eens je bestelling online te reserveren en af te halen in één van onze boekhandels. Wij hebben ontzettend veel titels direct op voorraad.

Op zoekeenboek.libris.nl kun je direct zien waar het boek van jouw keuze op voorraad is. 

{{model.bookDetails.title}}

ebook luisterboek

{{model.bookDetails.subtitle}}

{{model.bookDetails.author}} Serie: {{model.bookDetails.series}} ({{model.bookDetails.seriesNumber}}) | Taal: {{model.bookDetails.language}}

{{getBindingWithHiding()}}

€ {{model.bookDetails.refPriceMaxText}}

€ {{model.bookDetails.priceText}}

€ {{model.bookDetails.mainCopy.regularPriceString}}

€ {{model.bookDetails.priceText}}

Niet leverbaar



Bezorgen: {{model.bookDetails.deliveryMessage}}
Sterre, partygirl!

{{getBindingWithHiding()}}

€ {{model.bookDetails.priceText}}

Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen. Mogelijk is het wel op voorraad bij een van de aangesloten boekhandels. Bekijk de winkelvoorraad hieronder ↓
Dit artikel kunt u momenteel niet bestellen.
Voorraad onbekend.
Direct te downloaden
Uw bibliotheek altijd beschikbaar in uw account
Gemakkelijk synchroniseren met geselecteerde apps
Nieuwe boeken gratis bezorgd vanaf € 17,50 naar NL*
Altijd de laagste prijs voor nieuwe Nederlandstalige boeken
Verlengde retourtermijn: ruilen of retourneren t/m 15 januari 2023
Koop lokaal, ook online!

{{groupedMessages.textMessage}}:

{{shopName}}

Bekijk winkelvoorraad
Ik wil advies
Vraag de boekhandel
Prijsvoordeel *
*
{{model.bookDetails.mainCopy.priceDescription}}

Het tweede deel in de vrolijke meidenserie BFF, voor fans van Jill Schirnhofer en Niki Smit.

Sterre en haar beste vriendin Yfke zitten in de feestcommissie van hun middelbare school. Hun eerste klus is meteen een superleuke: het organiseren van het jaarlijkse schoolfeest! Wekenlang zijn ze druk met de voorbereidingen, want ze willen natuurlijk dat het het geweldigste feest ooit wordt. Gelukkig hebben ze de perfecte headliner bedacht: een surprise-act van Joey, de winnaar van Teen Idol. Hij kan niet alleen fantastisch zingen, hij is ook nog eens superknap! Maar hoe komen ze met hem in contact?

En dan is er nog Thijs, met wie Sterre al jaren bevriend is. Hij staat altijd voor haar klaar. Maar hoe dichterbij het schoolfeest komt, hoe afstandelijker hij lijkt te worden. Wat is er met hem aan de hand?

Over Daisy in Love:

‘Heerlijk tienerboek.’ Hebban ****

‘Een heerlijk verhaal met een zeer vlotte, humoristische schrijfstijl! Een aanrader!’ Chicklit

Daisy in Love zit vol humor, maar bevat ook een serieuze boodschap. Genieten!’ Veroniques boekenhoekje
{{property.Key}}
*
*
*
{{review.reviewTitle}}
{{review.createdOn | date: 'dd-MM-yyyy' }} door {{review.reviewAlias}}
{{review.reviewText}}
Meer Recensies
Lees minder
Geen recensies beschikbaar.

{{webshopCopy.binding == null || webshopCopy.binding == '' ? 'Prijs' : webshopCopy.binding}} € {{webshopCopy.priceInCentsText}}

Bezorgen:

Prijs € {{usedCopy.priceInCentsText}}

Conditie: {{usedCopy.qualityName}}
{{usedCopy.copyDetailDescription}}
Levertijd:
Leverbaar bij:
{{usedCopy.shop.name}}
pro-mbooks3 : libris