Op dinsdagavond 1 april komt bestsellerauteur Paul Murray, bekend van onder andere ‘Skippy tussen de sterren’, voor een interview naar Broese. Hij zal meer vertellen over zijn nieuwste boek ‘De bijensteek’ (genomineerd voor de Booker Prize 2023) tijdens een interview met journalist Hans Bouman. Bent u nieuwsgierig? Meld u aan via de link op deze webpagina en kom ook!
Over het boek:
‘Je zult dit jaar geen droeviger, waarachtiger, grappiger roman lezen.’- De Guardian
De familie Barnes zit in de problemen. Het lucratieve autobedrijf van Dickie Barnes draait niet meer, maar Dickie kijkt weg en begint met de bouw van een bunker in het bos. Zijn vrouw Imelda vindt de avances van Big Mike, een rijke veeboer, steeds aantrekkelijker. De achttienjarige Cass, die altijd de beste van haar klas is geweest, reageert op deze neergang door te besluiten elke dag dronken te worden tot ze afstudeert, terwijl de twaalfjarige PJ een plan maakt om van huis weg te lopen.Wanneer het leven en de wereld uit elkaar vallen, rijzen de grote vragen: wanneer en waarom is de neergang begonnen? Was het de dag waarop Dickie op tienjarige leeftijd bevend voor zijn vader stond en leerde hoe hij een echte man moest worden? Of was het het auto-ongeluk twaalf maanden voor Cass’ geboorte? De verwoestende bijensteek die Imelda’s trouwdag verpestte?
'De bijensteek' is een grandioze roman over het verval, de angsten, de leugens en het liefdesleven van een Ierse familie.
Datum: dinsdag 1 april | Tijd: 19.30 t/m 21.30 uur | Toegang € 7,50
Inloop: 19.00 uur | Aanvang interview: 19.30 uur, aansluitend signeren | Einde: 21.30 uur
Deze avond is inclusief koffie, thee en een drankje achteraf!
Wilt u aanwezig zijn bij dit interview, aanmelden is verplicht via WeTicket.com>>
Paul Murray (1975, Dublin) is een Ierse schrijver. Hij studeerde aan de Blackrock College in het zuiden van Dublin, zijn ervaringen op deze school werden de basis voor zijn roman ‘Skippy tussen de sterren’. Met dit boek stond hij in 2010 op de longlist voor de Booker Prize en op de shortlist voor de Bollinger Everyman Wodehouse Prize for Comic Fiction en de National Book Critics Circle Award for Fiction. In Time Magazine stond het boek op nummer 3 in de top tien fictie 2010.
Na zijn studie werkte Murray jarenlang als boekverkoper. Hij is de auteur van ‘An Evening of Long Goodbyes’, ‘Skippy tussen de sterren’ en ‘Het doel en de leegte’. Zijn romans zijn zonder uitzondering lovend ontvangen en vele malen bekroond. Hij woont met zijn gezin in Dublin.